СЬОГОДНІ: Середа, 25.11.2020, 10:19

Першого травня на Чемпіонаті Європи у Рівному стартуватиме еліта світового спідвею

1 травня цього року у Рівному пройде найсильніша відбірка до челленджу особистого Чемпіонату Європи SEC із чотирьох запланованих півфіналів. За 4 прохідних путівки боротимуться і чемпіони Європи, і чемпіони світу, і переможці етапів циклу Гран-Прі, а також діючий гонщик змагань рангу чемпіонату світу.

Вже зараз, за 7 днів до гонки, можна з упевненістю стверджувати, що вболівальники, які зберуться на трибунах рівненського “Мототреку”, отримають яскраві враження від грандіозного шоу, яке влаштують справжні “файтери” спідвейних треків Європи. І очевидно, що настільки сильного за складом учасників турніру в Рівному не було з кінця славнозвісних 80-х / початку 90-х років.

Адже, окрім латвійця Анджея Лєбєдєва (чемпіон Європи 2017 р.),француза Дімітрі Берже (чемпіон Європи серед юніорів 2016 р., чемпіон Європи на трав’яному треці 2018 р.), німця Еріка Рісса (дворазовий чемпіон світу на довгому треці 2014, 2016 рр.), участь у гонці візьмуть Мікаель Єпсен Єнсен (чемпіон світу серед юніорів 2012 р., переможець етапу циклу Гран-Прі) та Петер Кільдеманд (екс-учасник циклу Гран-Прі та переможець деклькох етапів серії), а також польські спортсмени Павел Пшедпельські та беззаперечно оловна зірка турніру, триразовий чемпіон Польщі в особистому заліку, 6-разовий переможець Польської Екстраліги в командному заліку, багаторазовий володар Кубку Фундіна (командний чемпіонат світу) та діючий учасник циклу Гран-Прі Януш Колоджей.

Склад змагань чемпіонату Європи у Рівному 1 травня 2019:

1. Теро ААРНІО (Фінляндія);
2. Дімітрі БЕРЖЕ (Франція);
3. Андрій КОБРІН (Україна, стартує по угорській ліцензії);
4. Андрій КАРПОВ (Україна);
5. Марко ЛЕВІШИН (Україна);
6. Ерік РІСС (Німеччина);
7. Януш КОЛОДЖЕЙ (Польща);
8. Анджей ЛЄБЄДЄВ (Латвія);
9. Йожеф ФРАНЦ (Чехія);
10. Мікаель ЄПСЕН ЄНСЕН (Данія);
11. Давід ПАЦАЛАЙ (Словаччина);
12. Павел ПШЕДПЕЛЬСЬКІ (Польща);
13. Факундо АЛБІН (Іспанія);
14. Ондрей СМЕТАНА (Чехія);
15. Тобіас БУШ (Німеччина);
16. Петер КІЛЬДЕМАНД (Данія);
17. Станіслав МЕЛЬНИЧУК (Україна);
18. Віталій КОВАЛЬ (Україна).

У відкритті змагань візьмуть участь голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко та міський голова Рівного Володимир Хомко.

Музичний супровід – “Золотий Саксофон” – Євген Самусенко (відомий поціновувач спідвею та фотокореспондент).