СЬОГОДНІ: Середа, 25.11.2020, 9:22

Боротьба за ліс. Проти Суховича бореться «сімейний клан» Олексієвців із Березнівщини

На фото: начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Сухович

«Рівненські новини» вже писали, про те, що сьогодні під стінами обласного управління лісового та мисливського господарства протестували люди, привезені кількома автобусами у Рівне. Їхня мета підтримати вже колишнього директора ДП «Березнівський держлісгосп» Олега Олексієвця.

Після обіду, ситуацію у коментарі виданню «Рівне вечірнє» прокоментував і начальник обласного управління Віталій Сухович, який наразі перебуває у відрядженні в Києві. Каже, що мітингувальники про це знали і все одно приїхали пікетувати. Хоча попередньо домовленість про зустріч була на п’ятницю, 25 квітня.

«Який це пікет? Там працівників лісгоспу аби п’ять-шість було. І то їх примусом зігнали. Є інформація, що там були приплачені люди. Все ініціював Олексієвець. Ви приїдьте у Березнівський район і запитайте про родину Олексієвців, яка роками у лісгоспі працювала. 15 років директором держлісгоспу був батько, потім син став. У лісгоспі була тотальна корупція, ліс масово вирізували під виглядом санітарних рубок. Але я нікого не боюся. Ми стали на шлях очищення, зламаємо стару систему, яка зубами тримається за крісло», – розповів головний лісівник області.

За словами Віталія Суховича його підтримують працівники лісгоспу, вчора навіть телефонували з Березного, казали, що готові приїхати задля підтримки. І дійсно, під час мітингу були присутні колишні працівники Березнівського держлісгоспу, які розповідали про свавілля вже екс-директора.

Зокрема, колишній помічник лісничого у Малуському лісництві Анатолій Сорока каже, що його дістала корупція у держлісгоспі, а тому він підтримує звільнення Олега Олексієвця.

«Я готовий завезти по рубках журналістів, представників управління лісового господарства, усіх бажаючих і ви побачите, що із кубатури, якої вибирається в санітарну вибіркову рубку вибирається здорова деревина, сироростуча, а сухостійний залишається. Корупція. На 50 відсотків занижуються об’єми. Зайва продукція вивозиться вночі. Тільки у Малушці знаходиться 15 пилорам», – зазначає Анатолій Сорока.

Віталій Сухович запевняє, що наразі у Березнівському держлісгоспі все спокійно.

«Люди працюють, конфлікту будь-якого з працівниками немає. А ті, хто приїхав сьогодні, відстоюють інтереси клану Олексієвців», – підкреслює Сухович.