СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.05.2022, 22:27

На Рівненщині проведуть екологічну експертизу територій

Захист навколишнього середовища має стати пріоритетом у розвитку кожної території. Таким чином, громади під час планування свого розвитку повинні враховувати усі ризики та загроз, що можуть виникнути.

Для цього необхідно провести експертизу територій – екологічну оцінку. Вона має бути розроблена у кожній території та включена до Стратегії розвитку на період 2021-2027 років.

Про це йшлося сьогодні під час онлайн-наради організованій Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Участь в нараді взяли директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк, керівники, представники окремих структурних підрозділів ОДА, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади,члени робочої групи з розроблення проекту Стратегії економічного і соціального розвитку Рівненської області на період до 2027 року.

Нагадаємо, нині в області розробляють проект цього документу. Над ним працюють фахівці різних галузей, науковці, експерти, громадськість. Роботу над Стратегією планують завершити до кінця року.