СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.05.2022, 22:09

Дехтярчук вимагає продовження реформи децентралізації

Народний депутат України від Рівненщини Олександр Дехтярчук сьогодні, 23 квітня під час брифінгу у Верховній раді заявив, що реформа децентралізації є найуспішнішою в нашій країні. На сьогоднішній день в Україні створено близько 900 ОТГ.

У своєму зверненні народний депутат висловив стурбованість тим, що в зв’язку з президентськими виборами питання продовження реформи децентралізації відійшло на другий план. Багато лишається проблем, які необхідно вирішувати вже сьогодні.

Олександр Дехтярчук заявив про те, що місцеві вибори потрібно проводити вже в нових адміністративних умовах. Для подальшого проведення реформ потрібні системні зміни, необхідне прийняття Закону про адміністративно-територіальний устрій, розмежування повноважень виконавчої влади та місцевого самоврядування, ліквідація системи районних та обласних адміністрацій, нинішніх районних рад та запровадження інституту префектів.

Олександр Дехтярчук також звернувся до голів та депутатів об’єднаних територіальних громад підтримати ідею захисту децентралізації.