СЬОГОДНІ: Вівторок, 24.11.2020, 22:15

Юрій Журавель: «Так не хочеться щоб усі досягнення за останні роки накрилися «зелененьким тазіком» (+ВІДЕО)

Відомий рівненський художник, рок-музикант, лідер гурту «ОT VINTA» Юрій Журавель напередодні долесного для України голосування 21 квітня звернувся до земляків та усіх українців.

«Здоровенькі були мої дорогенькі…Вже третій рік, як я ФОП. Чесно працюю, чесно сплачую податки, декларую свої доходи. До речі, цього року на 97 відсотків доходів більше ніж минулого. Це чудові тенденції. Я розмитнив свій «Wrangler» і поповний пенсійний фонд на 5,5 тисяч євро. Скажу відверто, навіть з якоюсь насолодою сплачую штрафи за перевищення швидкості, тому, що приємно знати, що нарешті починають працювати Закони в незалежній, демократичній державі. І так не хочеться, щоб все це накрилося зелененьким тазіком», – зазначив Юрій Журавель.

Відомий митець, у відеозверненні також проводить аналогію із історією сторічної давнини.

«Ви бачите, хто у нас сучасний Павло Скоропадський, і хто Винниченко. Як легко і швидко можна втратити потужну гетьманську державу, віддавши її на поталу російським більшовикам. Які користуючись гаслами «земля – крестьянам», «фабрики – робочим» знищували український народ. Спочатку червоним терором, потім голодомором, а потім русифікацією. Мені страшно…Мені страшно за Україну, і навіть страшно за Володю, який не усвідомлює, що став маріонеткою, яку використовують реваншисти, які завжди нищили нашу Україну», – підкреслив Журавель.

Він також каже, що вже зараз бачить як швидко перефарбовуються чиновники, а суди, прийде час швидко можуть перетворитися на розстрільні трійки НКВД.

«Дуже не хочу, щоб ми повторили помилки нашої історії. Щоб наш персонаж, не повторював долю Винниченка, не втікав з палаючого Києва, у Ніццу, прихопивши з собою 20 мільйонів гривень з державного бюджету. Тому, закликаю Вас подумати, прийти на вибори і проголосувати. Слава Україні!», – наголосив Юрій Журавель.