СЬОГОДНІ: Вівторок, 28.06.2022, 11:27

Рівненський екс-соратник Клименка звинуватив керівництво «Вереса» у фінансових махінаціях

Рівнянин Максим Безека, екс-соратник колишнього міністра доходів та зборів часів Віктора Януковича і лідера партії «Успішна країна» Олександра Клименка звинуватив керівництво футбольного клубу «Верес» у фінансових махінаціях. Хоча доказів, які б підтверджували його слова не надав жодних.

Зокрема, Безека у коментарі під одним із постів в мережі Фейсбук повідомив, що знає суму, за яку президент «Вересу» Олексій Хахльов продав клуб, і суму бонусу яку отримав прес-секретар команди Олексій Кривошеєв, за те, що мовчатиме про продаж клубу.

У відповідь, Олексій Хахльов на свої особистій сторінці у Фейсбуці звернувся до Максима Безеки з проханням оприлюднити дану інформацію та фактичні докази даного правочину.

«Залишаю за собою право звернутися в судові органи України про спростування даного факту як неправдивого і щодо захисту честі та ділової репутації мене особисто та Громадської спілки «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне». У випадку відсутності даної інформації або її не оприлюднення, ВИМАГАЮ від вас офіційного вибачення та спростування свого наклепу на вашій сторінці в мережі Фейсбук», – зазначив президент «Вересу».

Хахльов також звернув увагу на те, що наразі Максим Безека є представником рівненського осередку штабу кандидата в Президенти України Володимира Зеленського. А тому, його цікавить, чи інформація про «продаж Вереса» є думкою лише його особистою чи це офіційна позиція команди «Зе» на Рівненщині.

У відповідь, Максим Безека не зміг відповісти нічого виразного. Фактичних доказів на підтвердження своїх слів не надав. Лише пообіцяв, ще щось розповісти про іспанські гроші Хахльова. І зник…

Нагадаємо, що Максим Безека розпочинав свою політичну кар’єру із участі в сумновідомому проекті під назвою «Успішна країна», який очолював екс-соратник колишнього міністра доходів та зборів часів Віктора Януковича Олександр Клименко, що нині проживає у Москві. Хоча зараз Безека «сором’язливо опустивши очі» заперечує цей факт, однак доказати говорять про інше.

Не так давно, він також мав стосунок і до Рівненської обласної організації Аграрної партії України, де відповідав за інформаційний напрямок. Але вже на початку цього року разом із своїм нинішнім «шефом», теж екс-учасником Аграрної партії Дмитром Соломчуком опинилися у команді Зеленського на Рівненщині.

Продовження буде…