СЬОГОДНІ: П’ятниця, 20.05.2022, 10:04

Фонд держмайна по Рівненщині реорганізували та об’єднали із Житомирським відділеням

Регіональні відділення Фонду держмайна по Рівненській та Житомирській областях реорганізували та об’єднали в одну структуру з центром у місті Рівне.

Про це повідомляє офіційний сайт РВ ФДМУ по Рівненській області.

«Реорганізовано РВ по Вінницькій, Житомирській, Рівненській та Хмельницькій областях шляхом злиття у два регіональні відділення. Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 13.12.2018 щодо пріоритетних реформ на 2019 рік та з метою запровадження пакету реформ «Приватизація та управління державними підприємствами», а саме реформування Фонду (…). Фонд продовжує реалізацію пілотного проекту реорганізації регіональних відділень Фонду», – йдеться у повідомленні.

«Пілотний проект розроблено з метою оптимізації управління регіональними відділеннями, підвищення рівня виконання завдань та функцій, покладених на Фонд», – зазначається у повідомленні РВ.

Також зазначається, що регіональні відділення Фонду держмайна, які реорганізовуються, продовжують здійснювати покладені на них повноваження та функції до видання наказу Фонду державного майна України про можливість забезпечення здійснення повноважень та виконання функцій новоутвореними регіональними відділеннями.