СЬОГОДНІ: П’ятниця, 20.05.2022, 11:32

Соратник Зеленського та Коломойського обізвав журналістів-розслідувачів «журна.люхами»

Керівник «тіньового» штабу кандидата Володимира Зеленського, особистий адвокат олігарха Ігора Коломойського Андрій Богдан обізвав журналістів-розслідувачів «журна.люхами». Про це на своїй сторінці у Facebook написала авторка програми «Схеми» Наталія Седлецька, – повідомляє Українська правда.

«Це – Андрій Богдан, наразі найближчий радник Зеленського з юридичних питань, та очевидно комунікатор з Коломойським (до грудня вони літали до олігарха разом, тепер літає тільки Богдан). Циркулюють навіть чутки, що для нього готують місце голови Адміністрації президента, але можливо це лише плід фантазії конкурентів», – написала вона.

Співрозмовники УП також називають Богдана дуже впливовою фігурою у штабі Зеленського.

«Вчора ми розповіли, що починаючи з 2014 року Андрія Богдана тричі фіксували в аеропорту Внуково (Москва). Перед ефіром ми запитали у нього – коли саме він літав та що там робив? Він заперечив, що після анексії був у Росії. Але це неправда – бо як мінімум одна дата нам відома – це 15 травня 2014 року. Зрозумівши, що він щось приховує – ми вирішили опублікувати цю інформацію. Передавши йому, що ми готові отримати більш розширений коментар, якщо він таки захоче надати всі дати та причини своїх візитів в РФ», – написала Седлецька.

Вона заявила, що натомість соратник Зеленського опублікував пост, в якому назвав журналістів Радіо Свобода – «журна.люхами».

Наразі у пості Богдана немає цієї фрази, проте в історії змін збереглося старе повідомлення юриста.

У ньому Богдан стверджує, що «багато часу провів на фронті, в тому числі в самих гарячих точках».

«Внесений в чорний лист в Росії. В Росію і Білорусію не можу заїхати навіть якби хотів)))вся ця інформація у мене на сторінці в ФБ, но кого це цікавить коли треба відпрацьовувати… Тільки слово боти треба поміняти на журна.люхи», – написав він.