СЬОГОДНІ: П’ятниця, 20.05.2022, 10:49

Рівняни обрані суддями Вищого антикорупційного суду прийняли присягу

Обрані суддями Вищого антикорупційного суду України рівняни Віктор Ногачевський та Микола Глотов сьогодні разом із іншими 36-ти суддями ВАСУ прийняли присягу. 

Участь у церемонії запуску роботи нового антикорупційного органу взяв також і Президент України Петро Порошенко.

«Сьогодні ми бачимо результат: 38 нових суддів приступають до виконання обов’язків у новому суді. У них є важелі та інструменти, щоб бути успішними, – судовою реформою їм надана незалежність від законодавчої та виконавчої гілок влади, і від Президента також. Профільним законом передбачені додаткові гарантії безпеки суддів та належне їх фінансування. Розумію, що на важкому шляху боротьби із корупцією кожен із вас зробив вибір на користь української держави, поставивши особисту безпеку на друге місце. Вдячний за цей непростий вибір», – повідомив Президент.

Довідка РН. Ногачевський Віктор Вікторович – адвокат, з 2017 року обіймав посаду директора ТОВ «Лінія Права». Освіту здобув у Київському університеті права. Розпочинав кар’єру як помічник Млинівського міжрайонного прокурора прокуратури Рівненської області, потім був старшим помічником прокурора міста Рівне, а протягом лютого – червня 2007-го – прокурором відділу у прокуратурі Рівненської області. З 2009 року має право на заняття адвокатською діяльністю.

Глотов Микола Сергійович – адвокат, займався індивідуальною адвокатською діяльністю з 2011 року. Вищу освіту здобув у Київському університеті права НАН України. З 2016 року викладав в Рівненському коледжі Національного університету біоетики і природокористування (попередня назва – Рівненський аграрний коледж).