СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 19:30

Громадськість розкритикувала Шабуніна за організацію «кулуарних зустрічей» керівництва НАБУ із адвокатом Коломойського

Колишній депутат Рівнеради, а нині керівник неурядової організації «Центр протидії корупції» Віталій Шабунін став об’єктом критики від представників Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро. 

Активісти вважають неприпустимими зустрічі керівництва відомства з представниками кандидатів у президенти, тим паче «організовані» у таємний спосіб. Про це йдеться у заяві РГК.

«Рада громадського контролю при НАБУ звернулась до НАБУ за поясненнями, з якою метою директор НАБУ Артем Ситник зустрічався і що обговорював з Віталієм Шабуніним та адвокатом олігарха Ігора Коломойського Андрієм Богданом. Останнього вважають представником кандидата в президенти Володимира Зеленського. РГК вважає неприпустимими зустрічі керівництва НАБУ з представниками кандидатів у президенти», – йдеться у повідомленні.

У РГК нагадали, що раніше журналісти програми «Наші гроші» з’ясували, що Ситник зустрічався із представниками виборчого штабу кандидата в президенти Зеленського на прохання екс-депута Рівненської міської ради, антикорупціонера Віталія Шабуніна. Зустріч відбулася у «таємному» режимі, була недоступною для громадськості.