СЬОГОДНІ: Середа, 25.11.2020, 10:37

Рівнянки у фейсбуці розповідають про «незручні співбесіди» з роботодавцями

Центр зайнятості вільних людей та проект #RIZNA запустили флешмоб #НеЗручнаСпівбесіда, який направлений проти сексизму роботодавців та покликаний привернути увагу суспільства до тих проблем, які виникають при прийомі на роботу жінок.

У ньому піднімаються теми того, які питання для жінок при співбесідах є незручними. Це від найпоширеніших питань про заміжжя і до зовсім особистих. Чому особисте життя жінок інколи цікавіше за професійні якості? Де пролягають межі особистого, за які роботодавець не повинен виходити?

У Facebook уже почали з’являтися історії жінок, які розповідають про «незручні співбесіди» з роботодавцями. Ознайомитися з ними можна за допомогою відповідного хештегу або поділитися власним досвідом.

«Жінки мають знати свої права та обирати компанію та роботодавця, в тому числі і за цінностями. Адже основна перевага на ринку праці – це професійність працівника. Про це і говоримо з жінками – шукачами роботи під час семінарів з техніки пошуку роботи та засідань клубу «Пошук» – каже заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Лариса Масталярчук.

Підтримайте флешмоб #НеЗручнаСпівбесіда або поділіться історією на своїй сторінці.