СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 19:36

Тимошенко ще у 2017 році спрогнозувала появу на президентських виборах «маріонетки» від «об’єднаної олігархії» (+ВІДЕО)

Народний депутат України, лідер партії ВО «Батьківщини» Юлія Тимошенко ще у 2017-му році попередила українців про появу «маріонетки», так званого об’єднаного кандидата від основних олігархічних кланів на президентській кампанії у 2019-му році. Про це вона заявила спілкуючись з журналісткою Наталією Влащенко.

«Готується новий кандидат на президентські вибори від об’єднаної олігархії. Вони не готові здавати свої позиції. Це людина, яка зеленого уявленння не має ані про економіку, ані про фінанси, ані про кризу, ані про війну. Їм потрібна маріонетка в руках. Ключові клани країни готують собі маріонетку. І ця маріонетка мусить бути таким собі «болванчиком», який сидітиме на президентській посаді», — сказала Тимошенко.

До  слова, найбільше під опис Тимошенко підходить кандидатура Володимира Зеленського, який протягом останніх місяців всіляко уникає розмов з журналістами, а спроби дати відповіді на ключові економічні та політичні питання такі, як ставлення до МВФ, ставлення до війни, інтеграції в НАТО не мали успіху, оскільки кандидат не міг чітко сформулювати думку.

Як відомо, українські ЗМІ неодноразово повідомляли про зв’язок Володимира Зеленського з олігархом Ігорем Коломойським. Крім того Володимира Зеленського називали одним з можливих учасників плану «Буратіно» розробленого російськими спецслужбами з метою встановлення політичного контролю з боку Росії над Україною.