СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 20:07

Шабунін не зміг пояснити, чому організована ним зустріч адвоката Коломойського та директора НАБУ була «таємною» (+ВІДЕО)

Днями, у Києві з ініціативи екс-депутата Рівнеради, а нині антикорупційного активіста Віталія Шабуніна директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник провів зустріч з адвокатом олігарха Ігора Коломойського, одним із керівників «тіньового» виборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Андрієм Богданом.

Зустріч пройшла у «таємному» режимі, і до певного часу була прихованою від громадськості. Лише після того, як журналісти дізналися про це, Шабунін підтвердив факт її проведення. Однак, розповісти чому зустрічалися у «таємному» режимі виразно не зміг.

«Сенсу її анонсувати не було, це була реально експертна зустріч. На їхнє прохання. Ммм, якби вони попросили публічно це зробити на камери, нема проблем. Ми теж не ховалися, ми зайшли з центрального входу, о 19.30, це не 12-та ночі. Тобто, нормальна, публічна зустріч, як би це могло відбутися. І Андрій Богдан там був як представник штабу Зеленського…», – каже Шабунін.

Однак, наші джерела розповідають, що предметом зустрічі скоріше за все було питання повернення Коломойському «Приватбанку». Також журналісти нагадують, що в НАБУ наразі розслідують три гучні кримінальні провадження, що зачіпають інтереси олігарха Ігоря Коломойського: щодо виведення грошей з «ПриватБанку» й «Укрнафти» та несплати авіакомпанією МАУ зборів державі.

До слова, Андрій Богдан юрист, який вже давно працює з олігархом Ігорем Коломойським. Раніше Богдан був радником Коломойського, коли той обіймав посаду голови Дніпропетровської ОДА. Журналісти назвали його «довіреним фахівцем олігарха по рішенням кримінальних справ».