СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 19:52

На Рівненщині відбувся III-й етап дитячого Кубка області з шахів

6-7 квітня в Рівному відбувся 3 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2019 року. Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися юні шахісти Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського районів, міст Рівне та Вараш.

В підсумку з результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Мамонець Дмитро, 2 місце в Криворучка Миколи, 3 місце в Кондратюк Вікторії (всі з Рівного).

Крім того, окремо проведено турнір для самих молодших учасників (9-річного віку і молодших), в якому переміг Войтович Дмитро (Рівне). Всього в змаганнях взяли участь 72 учасника. Кращі юні спортсмени нагороджені медалями, грамотами та подарунками. Перші вісімки юних шахістів Рівненщини (в 4-х номінаціях) отримали бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерацій шахів Рівненської області та міста Рівного.

Після 5 турів лідерство захопили двоє: Криворучко Микола та Кондратюк Вікторія, які здобули 4 перемоги та 1 нічию (між собою в 5 турі). Лідери зберігали переможну ходу ще два тури поспіль. Здавалося ніхто їх вже не зупинить. Однак у 8 турі Мамонець Дмитро виграє у Криворучка, а Лук’яник Анна в “дівочому дербі” відбирає пів-очка в Кондратюк. Таким чином, перед заключним туром верхні сходинки турнірна таблиці виглядали наступним чином: Кондратюк — 7 очок, Мамонець, Криворучко — по 6,5, Осипенко — 6, Кушнір, Лук’яник, Лобанов — по 5,5, Мельник, Чумак, Красовський, Крейдер, Огороднік — по 5. Результати 9 туру остаточно “потасували колоду” лідерів: Кушнір-Кондратюк: 1-0, Осипенко-Мамонець: 0-1, Криворучко-Лук’яник: 1-0, Лобанов-Красовський: 1-0, Чумак-Мельник: 1-0, Огороднік-Крейдер: 1-0. В підсумку переможцем турніру став Мамонець Дмитро, якому посміхнулася фортуна як з результатами 9 туру так і з додатковими показниками при поділі 1 місця.

Під час закриття змагань, окрім призерів, нагороди з подарунками отримали: краща серед дівчат (за межами п’ядесталу) – Лук’яник Анна, кращий серед дітей 11 річного віку (і молодших) – Осипенко Максим та кращі серед дітей 9 річного віку (і молодших) за результатами окремого турніру — Войтович Дмитро, Комар Іоанн, Нагорний Андрій, Кручок Софія, Осипчук Вікторія, Музичко Вікторія.