СЬОГОДНІ: Неділя, 26.06.2022, 21:08

Митрополит Епіфаній в Рівному: «Наша свобода нерозривно пов’язана з відповідальністю»

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній очолив святкове богослужіння у рівненському кафедральному Свято-Покровському соборі з нагоди церковного свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, – повідомляє Радіо Свобода.

У проповіді, проголошеній під час служби Божої, митрополит пов’язав біблійну історію із сучасними реаліями в Україні і наголосив:

«Наше сьогодення і майбутнє залежать від нашої з вами волі, від того, як ми з вами скористаємося цим великим Божим даром Свободи».

Митрополит додав, що йдеться про вибори, які в Україні ще тривають, і закликав тих виборців, чиї кандидати не пройшли до другого туру, все ж прийти на виборчі дільниці:

«Наша Свобода нерозривно пов’язана з відповідальністю – за те, як ми з вами її застосовуємо у своєму житті».

Предстоятель додав:

«Справа іще не завершена, навпаки, саме зараз наш вибір має надзвичайну вагу. Адже буде обрано главу держави, президента України, який протягом наступних п’яти років буде очолювати нашу Україну. Це велика відповідальність, і щоб нести її, недосить бути просто гарною людиною. Не можна забувати, що Україна обороняється проти зовнішньої агресії. І нам потрібно обирати головнокомандувача, який в стані війни буде здатен забезпечувати захист нашої Свободи від зазіхань Росії, зможе сказати російському президенту «Ні!», щоденно буде давати відсіч військовим, дипломатичним, економічним, інформаційним, релігійним зазіханням на нашу державу».