СЬОГОДНІ: Середа, 25.11.2020, 10:28

Олександр Смик про Зеленського: «На Галичині про таких говорять не інакше як «гівняр»

Відомий український бард, поет та драматург із Рівненщини поділився своїми думками про кандидата у президенти України Володимира Зеленського.

Дивлячись на поведінку новоспеченого кандидата в президенти моєї країни, іншого слова як «гівняр» не знаходжу. Таким словом в Галичині називають підлітків, які не спізнавши життєвих переверзій пробують вчити навчених досвідом старших людей. Виключна хамовитість взагалі характерна і для іншої категорії людей, яких галичани називають «москалі», не залежно від національності хама.

Наголошуючи на 30 відсотках «довіри» «гівняр» забуває про те, що він є всього-на-всього невдалим викиднем недолугих українських радників, які виключили з бюлетнів графу «проти всіх».

Так от ці 30 відсотків – лише показник недовіри до старих політиків в цілому. А «проти» ще далеко не «за». Адже голоси віддали не за Зеленського і тим більше не за його чесноти чи неабиякий аналітичний розум, чи політичний досвід притаманний майбутньому очільнику держави з надпотужним потенціалом. Замість Зеленського міг стояти будь-який Перепердищенко підживлений зеленим перегноєм олігархів. Проте не знайшлося олігарха проукраїнського, який би добре засвоїв старе одеське прислів’я: хочеш міцного чаю – не жалій заварки.

Що ж скупий платить двічі. Особисто я не хотів би, щоб розплачувались Україною та інтересами її мешканців.