СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 7:30

У третьому сезоні «Слуги народу» поглумилися над Рівненщиною (+ВІДЕО)

Автори третього сезону серіалу «Слуга народу» у головній ролі із кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським поглумилися над Україною розділивши нашу країну на 28 окремих федерацій. Крім того, Рівненщину у серіалі глумливо називають Бурштино-Янтарною республікою і характеризують наш регіон як і нашим, і вашим.

Згідно сценарію фільму була одна держава – стало чотири: Легітимна Україна, Перша Україна, Та сама Україна, Велика Україна…

«А ось Королівство Троєщина – це наше вітчизняне Монако! Є й Галицьке королівство… Дніпровська комуністична республіка… Бурштино-Янтарна республіка – і нашим, і вашим… Умань-Кошерна республіка … Зверніть увагу – Шведська волость – колишня Полтавська область. Обласна рада переглянула результати Полтавської битви та присудила перемогу шведам…SSSR (Союз Свободних Самодостатніх Республік) – колишня Донецька й Луганська області зі столицею в Горлівці… Кримський Емірат…
Західна Джорджія! Колишній президент дружньої нам кавказької країни все-таки прорвався з Польщі та закріпився», – розповідає головному герою Голобородьку вигаданий екс-прем’єр Юрій Чуйко.

За задумом авторів у серіалі Бурштино-янтарна республіка під санкціями, тому за їх словами «Янтаря, хоч бурштином жуй». Загалом, все зводиться до того, що наш регіон не самодостатній і двомовний – українська мова відразу ж переводиться на російську.