СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 7:41

Петро Порошенко: Відмова від дебатів – самогубство для політика

Якщо кандидат відмовляється від публічних дебатів, значить йому є що ховати, і є чого боятися. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час інтерв’ю інформаційним каналам, яке транслював телеканал ZIK.

Президент підкреслив, що дебати мають бути обов’язковим елементом виборчої кампанії.

«Український народ вже зараз повинен застосувати «санкції» до тих, хто намагається йому продати кота в мішку. Адже люди мають право знати, що пропонує той чи інший політик, чи не намагається він ошукати суспільство» – зауважив Порошенко.

Голова держави впевнений, що кандидат зобов’язаний прийти на дебати і чесно розповісти про себе, не ховаючись від суспільства і журналістів.

«Дебати мають відбутися. Це пряме право народу – почути від кандидатів, що його чекає в майбутньому. До того ж, під час дебатів вже не допоможуть ні політтехнологи, ні виборчі технології.

Я вважаю, що відмова від дебатів – це самогубство. Тому переконаний, що і без законодавчих змін дебати мають відбутися. А щодо тих, хто відмовляється від дискусії, українці мають зробити висновки. Значить цим політика є що ховати, і є чого боятися», – констатував Петро Порошенко.