СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 8:36

Завтра у Рівному відкриють кімнату позитиву для маленьких пацієнтів обласної лікарні

Завтра, 27 березня о 14.00 год., у Рівненській обласній дитячій лікарні відкривається друга в Україна Кімната позитиву. Це комфортний та яскравий простір, де діти, що проходять тривале лікування, зможуть проводити свій вільний від процедур час, читати, наздоганяти шкільну програму, розвивати творчі навички та отримувати позитивні емоції.

Участь у заході візьмуть Віталій Бойко, головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні, Віталій Поліщук, завідувач офтальмологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні, Уляна Буденкевич, директор Благодійного фонду «Відкриті очі» компанії SoftServe, Марія Семенюк, координатор проекту “Кімнати позитиву 2.0” у Рівному, представник компанії SoftServe.

«Щороку у відділенні на стаціонарному лікуванні перебуває понад 1000 маленьких пацієнтів з усіх куточків області. Діти проходять різноманітні курси лікування, які зазвичай тривають від 20-ти днів до кількох місяців. Впродовж лікування діти не мають можливості відвідувати школу, залишаються ізольованими від своїх друзів та родини, кольорових дитячих буднів», – розповіла Ірина Петрова, координатор проекту «Кімнати позитиву 2.0» у Рівному, представник компанії SoftServe.

Благодійний фонд «Відкриті очі» компанії SoftServe у співпраці з лікарями офтальмологічного відділення створив першу в Рівному Кімнату позитиву. Проект реалізовано завдяки благодійним пожертвам компанії SoftServe, її працівників, а також усіх небайдужих.