СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 23:04

Викрито масштабну мережу з підкупу виборців до якої причетні понад 10 чоловік зі штабів Юлії Тимошенко – правоохоронці

Правоохоронці викрили масштабну мережу з підкупу виборців на Одещині. Близько десяти осіб, причетних до штабів кандидата в президенти Юлії Тимошенко а також керівниця місцевого відділення Приватбанку вступили у змову, заявили в облпрокуратурі та СБУ.

У банку виявили понад мільйон триста гривень так званою «чорною готівкою». Правоохоронці грозять порушникам терміном ув’язнення до семи років.

«Задокументовано та виявлено чорну касу однієї з партій, яка мала бути використана при незаконних методах виборчого законодавства, а саме роздаватися на підкуп членам виборчих дільниць, агітаторам, спостерігачам. Ця готівка виявлена у відділенні приватбанку. Громадянка, яка очолює вже понад 7 років вказане відділення, перебувала на своїй посаді ще задовго до того, як банк став державним. Йдеться саме про 5 районів, де мала здійснюватися незаконна виборча діяльність. На даний час діяльність цієї групи припинена, і я ще раз хочу всіх зі своїми колегами закликати до чесних, прозорих виборів. Нагадаю, що відповідальність за ці злочини передбачена кримінальним кодексом до 7 років позбавлення волі», – розповів прокурор Одеської області Олег Жученко.