СЬОГОДНІ: П’ятниця, 10.07.2020, 19:22

Тимошенко та Коломойський ведуть узгоджену кампанію проти Президента

У виборчому штабі чинного глави держави Петра Порошенка заявляють, що поширена лідером партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко, яка також балотується в президенти, інформація про початок проти Порошенка кримінальних проваджень кіпрським судом і низкою європейських антикорупційних органів є неправдивою.

Відповідну заяву оприлюднив телеканал Прямий.

«Тимошенко в черговий раз переконливо захистила титул «баронеси брехні», яким її не так давно і цілком заслужено охрестила німецька газета Handelsblatt. І так само підтвердила своє лідерство в рейтингу неправдивих заяв українських політиків за версією Vox Ukraine… Черговий фейк від Тимошенко – поширення нею дезінформації про нібито початок проти Порошенка кримінальних проваджень кіпрським судом і низкою європейських антикорупційних органів», – йдеться в заяві, опублікованій в неділю, 24 березня.

У тексті також згадується той факт, що Організація Євросоюзу з боротьби з шахрайством (OLAF) спростувала інформацію про антикорупційне розслідування проти чинного президента України Петра Порошенка.

У штабі Порошенко очікують від Тимошенко вибачень «за свідоме тиражування неправди».

«Ще одним джерелом поширення фейку став Інтернет-ресурс, редагований і модерований відомим чорним піарником, який свою далеку від журналістики брудну справа прикриває репортерським статусом на каналі 1 + 1», – йдеться в тексті заяви.

«Така синхронізація зусиль ще раз доводить, що Володимир Зеленський – далеко не єдиний кандидат, фігурою якого Ігор Коломойський «ходить» на цих виборах. Так само він поставив і на Юлію Тимошенко», – вважають в штабі чинного президента.

Передвиборний штаб Порошенко також закликав ЗМІ в останній тиждень перед виборами особливо ретельно перевіряти інформацію на предмет фейків і недостовірності.