СЬОГОДНІ: Вівторок, 14.07.2020, 10:45

Завтра у Рівному цирк «шапіто» із кандидатом в Президенти

Україною продовжуються агітаційні тури кандидатів в Президенти і всі вони виглядають практично однаково: гроші на вітер, пусті обіцянки, і концерт для бабульок, які все одно в результаті проголосують за «ригів». Чому все це схоже мені на цирк? А тому, що практично кожен приїжджає зі своїм цирковим куполом-сценою та виставляє на показ звірят та клоунів – команду кандидата, яка працює в області чи то у виборчому штабі.

І так в черговий раз, 23 березня в Рівне завітає знатна «політична дресирувальниця» Юлія Володимирівна Тимошенко з програмою «Новий курс»!).

Так як минулого разу місцеві активісти освистали та вивели з себе леді Ю правдивими плакатам, які стосувались членів партії, я вирішив все ж таки розібратись хто насправді ховається за її спиною. Як мені пояснили активісти, Юлія Тимошенко зібрала навколо себе не тільки криміналітет та бурштинщиків з Полісся, а й не посоромилась підсилитись колишніми Регіоналами.

Персона №1 – пані Ірина Волинська – зі слів активістів, це політтехнолог Ксенії Павловсьої – кандидатки в ВРУ по північним районам області. Так ось, якщо просто зазирнути в Інтернет, то можна пересвідчитись в тому, що Волинська Ірина Олександрівна це керівник Житомирської обласної молодіжної громадської організації «РЕГІОНИ МОЛОДІ». Я розумію, що це було давно й не правда, але ж ми то знаємо з Вами, що колишніх «ригів» не буває, а ще вона ну дуже гарно щебече москальською мовою.

Персона № 2 – здивує всіх – пан Рибалка Олександр. Це колишній співробітник СБУ, який працюючи в УСБУ в Черкаській області, чинив безпідставні переслідування прихильників та членів ПП «Демократичний Альянс» про що свідчить ряд публікацій – (https://dem-alliance.org/…/golova-sbu-zv-yazhetsya-zi-svoyi…, https://www.youtube.com/watch?v=-uXz1a7qgFQ). Я поцікавився у представників «ДемАльянсу» щодо цього горе СБУ-шника і вони згадали його ну «дуже теплими словами».

Персона № 3 – про те, що нещодавно в м. Дубно було затримано організатора підкупу виборців мережі ВО «Батьківщина» чули вже всі. Такий простий собі чоловік на ім`я Руслан віз у спортивній сумочці 2.5 мільйона гривень. Зі слів очевидців, він навіть нічого не заперечував: «Ну мої гроші, ну зарплата членам партії, ну і забирайте, привезу ще». Цікаво звідки привезе? Пан Тарасенко Руслан досить довго проживав в РОСІЇ – це підтверджує його профіль «Вконтакті», де у нього гордо написано – «Москва РФ». Напевно там на шабашах назбирав, а тепер Юлі Володимирівні допомагає всім чим може.

Персона № 4 – пан Коротюк Вадим Іванович – це знатний регіонал, який за часів Януковича збудував свою злочинну імперію на контрабанді цигарок. Цього товаріща знає вся Дніпропетровщина, звідки він і родом, як бандюгу, який в 2000 роках продовжив традиції рекету 90-х і зіпсував життя не одному чесному Українцю, як аж цілого депутат ВРУ, який на «відкатах» та «договорняках» заробив купу грошей та голосував за «диктаторські закони Віктора Януковича».

І ось Вадим Іванович, дещо перепочив від політики, засунув свого «чесного» синка Дмитра цілим 1–им заступником ГУ ДФС в Полтавській області і видно це коштувало не малих коштів, тому вирішив повернутися у велику гру з депутатським «відкатами» та процентами. Ну, нехай щастить)

23 березня всі ці клоуни будуть знову щебетати нам з арени свого цирку-шапіто про «новий курс» – «старих ригів» та ненависників України. Але тепер ми знаємо насправді хто є хто.

Тому, Юліє Володимирівно, будьте обережні тому, що це може бути ваш останній поцілунок з тигром!)))

Джерело: Богдан Розумовський