СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 18:39

У Березному буде один із найкращих дитсадків в області – Руслан Пилипчук

У Березному в активній фазі роботи над будівництвом нового дитячого садка. Про це повідомив міський голова Руслан Пилипчук.

За його словами вже наразі будівельники вже закінчують накривати останній з 3-ох корпусів будівлі. У приміщенні вже встановили енергозберігаючі вікна, двері. Тож будівельники розпочинають і шпаклювати стіни. До роботи приступають й сантехніки та електрики.

У дошкільному закладі виховуватимуться 150 дітей. Для дошкільнят створять максимально комфортні умови. Тут будуть яскраві ігрові та спальні кімнати, спеціально облаштоване подвір’я, сучасний кухонний блок тощо.

Міський голова також повідомив, що проект передбачає впровадження новітніх технологій під час утеплення стін та покрівлі, встановлення енергозберігаючих вікон, вузла обліку та автоматичного регулювання споживання теплової енергії.

Цього року на будівельні роботи закладу запланували спрямувати близько 17 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального, а також 10 % з бюджету міста. Загалом вартість проекту оцінюють в понад 30 мільйонів гривень. Руслан Пилипчук каже, що вагому підтримку у реалізації проекту надають голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та очільник облради Олександр Данильчук.

«Ми поступово вирішуємо проблему із чергами в дитячі садки. Лише за останні кілька років 3,5 тисячі дітей додатково змогли піти в садочки та отримати дошкільну освіту. Зараз в області будуються та реконструюються 13 дошкільних закладів, ще 7 – у планах», – прокоментував голова ОДА Олексій Муляренко.