СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 7:43

Ремонт енергоблоку №2 Рівненської АЕС у активній фазі

Відповідно до графіку ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою на енергоблоці №2 Рівненської АЕС триває капітальний планово-попереджувальний ремонт, розрахований на 63 календарні доби.

В ході ремонтної кампанії на основному обладнанні низка регламентних та понадрегламентних робіт, зокрема капітальний та середній ремонти турбоагрегатів й поточний та середній ремонти турбогенераторів, виконується персоналом цеху з ремонту основного турбінного устаткування енергоремонтного підрозділу РАЕС.

Перелік регламентних робіт включає також виконання капітального ремонту системи регулювання, захисту та паророзподілу турбіни ТГ-3. Проводитиметься повне розбирання деталей та вузлів, здійснюватиметься підготовка та контроль металу, заміна деталей, які виробили свій ресурс, зворотнє збирання обладнання САРЗтаПР.

Персоналом дільниці з ремонту дизельного і компресорного устаткування ЦРТУ ЕРП наразі виконується поточний ремонт дизель-генератора ДГ-22. Роботи, які при цьому необхідно виконати: опресування внутрішнього контуру, перевірка роботи форсунок ДГ-22, перевірка та виправлення центрування дизеля 15Д100 із генератором.