СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 7:46

У столиці високо оцінили роботу рівненських атомників

Делегація Рівненської АЕС на чолі з генеральним директором Павлом Павлишиним представила результати своєї діяльності за 2018 рік на підсумковому засіданні Балансової комісії Енергоатома. Учасники зсідання дійшли висновку, що підрозділи Компанії успішно впоралися з усіма виробничими завданнями року.

Президент Енергоатома Юрій Недашковський відзначив, що незважаючи на усі труднощі, 2018 рік став для Компанії досить результативним та успішним. Зокрема, наголосивши, що у поточний рік Енергоатом увійшов з дуже хорошими показниками в частині виконання проектів капітального будівництва. «За останні роки нам вдалося створити великий заділ стосовно багатьох стратегічних проектів, які пройшли всі погодження та наразі знаходяться у стані реалізації», – наголосив Юрій Недашковський.

Говорячи про пріоритетні завдання Енергоатома й усіх відокремлених підрозділів, головним залишається підвищення рівня безпеки експлуатації енергоблоків українських АЕС. Зокрема обговорювались на засіданні проблемні питання для Енергоатома, які з 2018 року перейшли у поточний. Окремо відзначено дефіцит тарифу на відпуск електроенергії з АЕС.

Олександр ШавлаковКоментуючи звіти за результатами діяльності відокремлених підрозділів у 2018 році, перший віце-президент – технічний директор Енергоатома Олександр Шавлаков високо оцінив роботу колективу Рівненської АЕС за багатьма напрямками, відзначивши високий рівень проведення робіт щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3.

«Хочу подякувати генеральному директору РАЕС Павлу Павлишину та усій команді РАЕС за той приклад якісного виконання заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку, на який наразі мають орієнтуватись усі інші підрозділи. І це не лише висновок Дирекції Компанії, такої ж думки дотримуються і в Держатомрегулюванні, яке минулого року надало ліцензію на понадпроектну експлуатацію третього енергоблоку РАЕС на 20 років», – наголосив Олександр Шавлаков.

Делегація Рівненської АЕС на чолі з генеральним директором Павлом ПавлишинимВін також відзначив зменшення у 2018 році складських запасів РАЕС нижче запланованого показника. «Щодо статистики складських запасів РАЕС, то усі інші станції мають орієнтуватись на позитивну практику Рівненської АЕС. РАЕС демонструє низький рівень запасів, водночас підтримуючи нормальну експлуатацію чотирьох блоків. Причому два з них – типу ВВЕР-440, запчастин для яких не має жодна окрім РАЕС атомна електростанція», – підкреслив технічний директор Компанії.

Підсумовуючи результати засідання Балансової комісії, Юрій Недашковський привітав колективи відокремлених підрозділів з успішним виконанням основних завдань 2018 року та подякував за виконану роботу.

Разом із тим очільник Компанії наголосив, що 2019 рік буде напруженим для Енергоатома у багатьох напрямках діяльності. «Ми входимо в нову модель ринку, на який покладається дуже багато сподівань, і готуватись до цього мають усі підрозділи Енергоатома, адже ми єдина Компанія. Лише завдяки злагодженій роботі ми зможемо зайняти провідне місце у новому ринку, реалізовуючи найякіснішу та екологічно чисту електроенергію за достойною ціною», – наголосив президент Енергоатома. Він висловив впевненість, що завдяки злагодженій та наполегливій праці колективів усіх відокремлених підрозділів Компанії виробнича програма Енергоатома на 2019 рік буде виконана.