СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 21:37

Відрив Зеленського від Порошенка падає – опитування

За шоумена Володимира Зеленського готові віддати свої голоси 24% виборців, які збираються голосувати, включаючи частину тих, хто ще не визначився, але уподобання яких вдалося оцінити. Про це свідчать результати опитування міжнародної компанії Greenberg Quinlan Rosner та української InfoSapiens, – повідомляє НВ.

За чинного президента Петра Порошенка готові віддати голоси 20%, за лідера партії Батьківщина Юлію Тимошенко – 13%.

При цьому підтримка Зеленського за місяць знизилася на 4 процентних пункти, Порошенка – зросла на 2 процентних пункти, а Тимошенко – знизилася на 2 процентних пункти.

Лідер партії Опозиційна платформа – За життя Юрій Бойко та лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко набирають по 8%, лідер Радикальної партії Олег Ляшко – 6%.

Опитування було проведене 23 лютого – 4 березня, за три тижні до виборів президента, які відбудуться 31 березня.

Польовий етап дослідження (інтерв’ю з репрезентативною вибіркою з 1308 респондентів) провела компанія InfoSapiens, а GQR провела обробку та аналіз даних відповідно до своєї методології.

Для обробки даних опитування GQR застосувала власну методологію визначення частки респондентів, які планують голосувати, та аналізу їхніх виборчих уподобань. Частиною цієї методології є визначення ймовірних виборчих уподобань людей, які ще не визначилися зі своїм вибором, але збираються голосувати.

Статистична похибка вибірки становить: +/- 3,6% для результатів серед респондентів, які збираються голосувати.