СЬОГОДНІ: П’ятниця, 29.03.2024, 7:03

БК «Рівне» перемогли у «Західноукраїнському жіночому баскетбольному дербі»

Жіноча команда Баскетбольний клуб «Рівне» здобула вольову, але впевнену перемогу у «Західноукраїнському жіночому баскетбольному дербі» проти СБК «Львів».

Перша чверть для рівнянок та уболівальників стала «холодним душем». І не можна сказати, що гості видали якусь надзвичайну гру, скоріше, що у господарок вона «не пішла». Велика кількість фолів плюс м’яч уперто не хотів залітати в кошик у найпростіших ситуаціях. Від повного провалу команду врятувала Вікторія Шматова. На відміну від своїх партнерок, їй вдавалося влучати в кошик просто з неймовірних ситуацій. Її вісім пунктів та два влучних штрафних від Тетяни Гаврильчик, і на першу перерву команди пішли за рахунку 10:21 на табло.

Як виявилось згодом, це була єдина чверть в грі, яку зуміли виграти гості, але відігрувати одинадцятиочкове відставання рівнянкам довелося дуже і дуже довго. Коротка лава запасних львів’янок дала про себе знати, а господарки вперто гнули свою лінію, і до двадцять восьмої хвилини таки наздогнали суперниць та вперше вийшли вперед в рахунку 46:45. І надалі тільки збільшували свою перевагу, довівши матч до упевненої перемоги 71:56.

Найрезультативнішою в грі стала Вікторія Шматова – 21 очко, дабл-дабл на рахунку Тетяни Гаврильчик 15 очок та 14 підбирань. Капітан команди Людмила Спиридонова додала 13 очок та 9 підборів.

Нагадаємо, що в ці дні головні команди БК «Рівне» грають чотири домашні матчі, результати яких матимуть важливі наслідки в найближчих перспективах команд в боротьбі за найвищі нагороди в Чемпіонаті України.

У суботу 16 березня о 17:00 та неділю 17 березня о 13:00 супербаскетбол очікується у виконанні чоловічих команд. БК «Рівне» та БК «Тернопіль-ТНЕУ» в цих двох поєдинках визначатимуть, хто завершить перший етап Чемпіонату у Вищій лізі на першому місці турнірної таблиці та вийде до фінальної частини з кращими показниками. Рівнянам в цих іграх необхідні лише дві перемоги, адже у першому колі, у Тернополі господарі здобули дві перемоги.