СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 10:17

Кучерук і «Батьківщина» заради політичного звернення блокують важливі для громади рішення під час сесії облради

Фото: Рівне вечірнє

Із-за вимоги фракції «Батьківщина» у Рівненській обласній раді та її керівника Миколи Кучерука заблоковано прийняття важливих рішень для громади Рівненщини, в тому числі бюджетних та у сфері охорони здоров’я під час сьогоднішньої сесії облради.

Кучерук та його партія вимагають прийняти голослівне та абсолютно політично невмотивоване звернення щодо зловживань у оборонній сфері. Проект звернення від «Батьківщини» містить не підверджені ніякими фактами звинувачення та популістичні заяви. Тому, депутати й відмовилися більшістю складу його приймати.

У свою чергу, фракції БПП пропонувала прийняти абсолютно збалансоване звернення. Зокрема, представник БПП Олександр Корнійчук зазначив, що Президент Петро Порошенко виступає проти корупції і зацікавлений у справедливому розслідуванні щодо справи про зловживання в «Укроборонпромі».

Однак, робота сесії заблокована і важливі рішення для мешканців області не приймаються. Схоже, для деяких політиканів власні політичні інтереси важливіші за інтереси громади.