СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 17:07

Стало відомо, про що у Рівному Муляренко говорив з міністром інфраструктури

Сьогодні, 14 березня на Рівненщині побував міністр інфраструктури Володимир Омелян. Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та його перший заступник Віталій Ундір провели з урядовцем робочу зустріч, під час якої обговорили фінансування будівництва доріг в регіоні.

«У нас понад 5 тисяч км шляхів, відсоток їх зношеності величезний – це наслідок десятиліть бездіяльності. Але поступово, крок за кроком, ситуація змінюється. Сподіваємось, що буде можливість додатково виділити кошт на те, аби доробити трасу Городище-Рівне-Староконстянтинів, яку почали ремонтувати завдяки «митному експерименту». Детальне обґрунтування і потреби по цьому напрямку вже готуємо на Міністерство», – розповів очільник Рівненщини.

За словами Олексія Муляренка під час зустрічі хороший сигнал отримали про те, що є велика ймовірність включити аеропорт «Рівне» в Державну цільову програму розвитку аеропортів.

Побував Міністр і на рівненському залізничному вокзалі.

«Це, фактично, візитівка міста і вона явно потребує більш сучасного вигляду, і ніяких натяків на радянщину. Тож розраховуємо на ремонт вокзалу», – каже керівник області.