СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 22:14

Масштабну пожежу у селі поблизу Рівного ліквідовано

Вчора, 12 березня о 19:31 год., до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» від громадян почали надходити повідомлення про значну пожежу у селі Великий Олексин Рівненського району. До місця виклику було направлено три чергові відділення рятувальників та оперативно-координиційний центр обласного управління ДСНС. 

Прибувши на місце виклику вогнеборці оперативно провели розвідку та з’ясували, що вогнем повністю охоплено дах та перекриття цегляної господарчої будівлі розміром 5х30 метрів, яка була розділена на 7 окремих приміщень, що належать різним власникам.

Полум’я було такої сили, що загрожувало перекинутися на інші поряд розташовані господарчі будівлі. Тому вогнеборці подали вогнегасячі засоби безпосередньо на ліквідацію пожежі, а також на захист суміжних господарчих будівель. Значно ускладнювало роботу рятувальників висока температура, сильне задимлення, а також велика кількість горючих матеріалів, що знаходилися у різних приміщеннях господарчої будівлі. О 20:22 пожежу вдалося локалізувати, а о 23:24 повністю ліквідувати.

Серед громадян жертв та постраждалих не має. Врятовано одне приміщення та чотири тварини. До ліквідації пожежі було залучено 4 одиниці техніки ДСНС та 18 рятувальників.