СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 15:56

У Рівному шукають тих, хто вміє працювати на зарплату до 11 тисяч гривень та повний соцпакет

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» пропонує постійну офіційну роботу із високою зарплатою – до 10 600 гривень (залежно від кваліфікації) та повний пакет соціального страхування.

Згідно із законодавством працівникам підприємства оплачується лікарняний, а ще діє система медичного страхування від Української пожежно-страхової компанії.

Дбаємо тут і про дозвілля та оздоровлення своїх працівників – наприклад, пропонуємо путівки в оздоровчі табори для їхніх дітей, а профком підприємства часто організовує цікаві подорожі різними куточками України.

До послуг працівників і їдальня в адмінкорпусі, що знаходиться на вул. С. Бандери. Тут можна смачно пообідати за доступними цінами. Це теж не менш важливо.

Також підприємство забезпечує працівників спецодягом.

На даний час «Рівнеоблводоканал» пропонує наступні вакансії:

– слюсарів-ремонтників 4-5 розряду (м. Рівне);

– слюсарів аварійно-відновлювальних робіт 4-6 розряду (м. Рівне);

– машиніста екскаватора одноковшового 5 розряду (м. Рівне, с. Горбаків, смт. Квасилів);

– електрогазозварника 5-6 розряду (с. Горбаків, м. Рівне) – робоче місце атестоване;

Тож, якщо ви маєте один з вищеперерахованих фахів і бажаєте приєднатися до великого дружнього колективу професіоналів, мати цікаву роботу із перспективою кар’єрного росту, звертайтеся для попереднього запису на співбесіду за телефоном (0362) 63-37-22. Також можете надсилати своє резюме на електронну адресу: vk@ vodarivne.com.

Варто зазначити, що на підприємстві працівники мають змогу підвищити свій кваліфікаційний розряд, що згодом дозволить отримувати більшу заробітну плату.