СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 16:42

Петро Порошенко: Має бути нульова толерантність до корупції

Нульова толерантність до корупції на всіх рівнях – Президент ініціював зняття з посади голови Полтавської облдержадміністрації та його першого заступника. Обидва чиновники стали фігурантами справи Національного антикорупційного бюро.

Петро Порошенко підкреслив – крапку в корупційному скандалі поставить не Президент, а суд. Проте, відсторонення від посад сприятиме об’єктивному розслідуванню.

«До них виникли серйозні претензії НАБУ, представлені відповідні докази. І для об’єктивного розслідування буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високої державної посади. Це на мою думку логічне рішення, яке має стати модельним для подобних випадків. Це новація в українському житті. Але ми маємо абсолютно чіткі підходи, що в країні має бути нульова толерантність до корупції. Останнє слово, звичайно, за судом. Але ми маємо створювати такі умови, щоби будь-яке розслідування точно викликало суспільну довіру. І це є історичний шанс на зміни, який тепер отримала Україна. І цей шанс точно має бути реалізований», – зазначив Петро Порошенко.