СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.06.2022, 7:47

Білецький підставив своїх побратимів – Олег Медведєв

Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький робитиме тільки гучні заяви на прес-конференціях, а його молодчики будуть відповідати за незаконні дії.

Про це заявив речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Речник передвиборчої кампанії Президента зізнався, що особисто відвідав Черкаси, щоби розібратися із ситуацією на місці, адже останні події в місті дійсно стали резонансними.

«Події у Черкасах почали розгортатися після того, як Президент завершив свій виступ. І по суті це був не мирний пікет, а провокація та хуліганський напад Національного корпусу. Активісти вибігли вже на порожню сцену й чомусь вирішили побитися з поліцейськими», – зауважив Медведєв.

Він наголосив, що Президент не змінить політичну стратегію зустрічей із виборцями внаслідок останніх подій і сьогодні вже продовжив свої поїздки по країні як кандидат у президенти.

«Щодо заяв Андрія Білецького про запланований тиск на Національний корпус, то я б не радив сприймати його виступи як джерело достовірної інформації. Безумовно, репресій проти Нацкорпусу не буде, і на останніх протестах їхніх представників затримували не за те, що вони вигукували щось на адресу Президента, а за те, що вони били правоохоронців», – підкреслив Олег Медведєв.

Політичний консультант впевнений, що «Національний корпус» намагається посіяти безлад по всій країні за кілька тижнів до виборів.

«Я дуже хотів би, щоб молодчики з Національного корпусу понесли кримінальну або хоча б адміністративну відповідальність за свої дії в Києві та Черкасах. Виглядає так, що організував усе Білецький, а відповідальність будуть нести ті, хто незахищений депутатським мандатом – це інформація для роздумів тим, кого закликають до таких радикальних дій», – підсумував Олег Медведєв.