СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 10:16

Ректор рівненського ВУЗу взяв участь у глобальному саміті в Ізраїлі

26-28 лютого в Тель-Авіві (Ізраїль) відбувся глобальний саміт «Брейнштормінг на тему розумних міст та міської безпеки MUNI World», в якому взяли участь представники влади з багатьох країн світу. До слова, там була найбільша в історії українська делегація представників місцевої влади на чолі з головою Асоціації міст України та мером Києва Віталієм Кличко. Від Рівного, як представники влади, освіти та бізнесу, участь в заході взяли міський голова Володимир Хомко і голова управління стратегічного розвитку та інвестицій Сергій Гемберг, ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський та директор нашої компанії-партнера MVCOM Василь Романюк.

Саміт був покликаний налагодити двостороннє співробітництво на рівні місцевої влади, а також обмінятися досвідом у сфері безпеки та інноваційних рішень для «Smart city».

Як розповів Віктор Мошинський, під час саміту представники рівненської делегації відвідали виставку MUNI EXPO, присвячену міським інноваціям і «розумним містам», де понад 130 компаній світу представили свої технологічні розробки. Окрім того, впродовж чотирьох днів перебування в Ізраїлі відбулося ряд важливих зустрічей, кінцевою метою яких є рух у напрямку побудови університету майбутнього.

Зокрема, зустріч з представниками Торгово-промислової палати Ізраїль-Україна, щодо обміну випускниками шкіл та навчання їх як в ЗВО України, так і Ізраїлю, приватною ізраїльською організацією, що займається студентськими обмінами, стажуванням та практикою і вже частково реалізує даний напрямок співробітництва з Українським католицьким університетом . До речі, на цій зустрічі була присутня українка – студентка Ізраїльського технологічного інституту – Техніону –публічного ізраїльського університету та світового центру досліджень та освіти Тетяна Шахрайчук, яка пообіцяла незабаром відвідати Рівне й особисто зустрітися із студентством та розповісти про усі особливості навчання в Ізраїлі. Відбулися також перемовини з представниками бізнесу, зацікавленими у наших випускниках. А ще йшлося тут і про програмні продукти для управління університетами.

В цілому, відмітив очільник закладу, що під час саміту вдалося напрацювати нові контакти та нові перспективні напрямки розвитку університету.