СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 10:37

Замовником підкупу депутата Юрія Тимошенко є нардеп від «Батьківщини» Дубіль

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що організатором підкупу і шантажу нардепа та кандидата у президенти Юрія Тимошенко є депутат від «Батьківщини» Валерій Дубіль.

Про це він розповів на брифінгу і продемонстрував листування між «Валерою (БЮТ)» та ветераном АТО Тарасом Костанчуком, який був затриманий за дачу хабара за відмову Тимошенко балотуватися на виборах президента.

«Це — номер народного депутата Дубіля, який очевидно є замовником шантажу і підкупу кандидата в президенти», — сказав генпрокурор.

За його словами, поліція вже затримала двох учасників листування і те, що вони шантажували кандидата «очевидний факт».

У той же час, Луценко зазначив, що доступу до телефону Дубіля немає.

«Цей номер [«Валера БЮТ»] належить народному депутату України Дубіля. І ми не маємо до нього право доступу. Просто знаємо, що цей номер є в багатьох адресних книгах, і в моїй, зокрема», — зазначив він.

Генпрокурор також додав, що Дубіль є фігурантом справи Служби безпеки по «піраміді» кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Луценко заявив, що внесе до Верховної Ради подання про зняття недоторканності з Дубіля.

«Після обробки всіх речових доказів, після певних слідчих дій з фігурантами ми, звичайно, підемо у Верховну Раду. Думаю, це може потрапити на наступний пленарний тиждень», — зазначив він.