СЬОГОДНІ: Понеділок, 27.09.2021, 10:12

Військовий госпіталь отримав рентген-діагностичний комплекс

У Рівненському військовому госпіталі оновлено обладнання рентгенодіагностичного відділення. На кошти Міністерства оборони України для медичного закладу придбано сучасний цифровий рентген-діагностичний комплекс Opera T30cs італійського виробництва. Рентгенологічний апарат, який використовувався тут раніше, було випущено ще у 1987 році.

«В січні ми закінчили ремонт рентгенодіагностичного відділення. Всі необхідні будматеріали закупили за рахунок спеціального фонду госпіталю, який існує завдяки наданню платних послуг цивільним особам. Їх приблизно 10 відсотків. А загалом, безкоштовно,  у нас лікуються близько 200 пацієнтів, 90 відсотків з яких є діючі та колишні військові. Після цього була проведена технічна підготовка процедурної кімнати, адже це теж займає певний час, де й встановили нове обладнання. У Рівненській області йому немає аналогів. Вартість даного комплексу складає понад 6 млн гривень», – розповідає начальник Рівненського військового госпіталю полковник медичної служби Олексій Кльонов.

Новий апарат об’єднує три робочих місця в одному. Він дає можливість розширити перелік обстежень та знижує дозу опромінення пацієнтів, а наявність дистанційного керування дозволяє проводити рентгеноскопічні дослідження з кімнати управління, що унеможливлює опромінення персоналу під час процедури.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагенства Міноборони (м. Рівне)