СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 21:34

Третій тренувальний збір «Верес» проведе в Івано-Франківську

Третій тренувальний збір в процесі підготовки до старту весняної частини сезону рівненський «Верес» знову проведе в Івано-Франківську. Нагадаємо, саме там команда Олега Шандрука тиждень тому стала тріумфатором розіграшу «Кубка міського голови». Розпочнуть третій тренувальний збір «червоно-чорні» 5-го березня.

На третьому зборі рівняни зроблять акцент на тактичній і техніко-тактичній роботі. А також – планують провести три контрольні матчі. Усі три – на полі зі штучним покриттям «Хет-трик Арена».

Про результати другого тренувального збору, а також завдання на третій – розповів головний тренер команди Олег Шандрук:

«Висновки, які ми зробили за підсумком другого тренувального збору – очікувані. Команда пройшла запланований етап підготовки, повністю виконала запланований об’єм роботи. Так, ми ще не на сто відсотків готові. Але той проміжний рівень готовності, який команда демонструє зараз – влаштовує тренерський штаб. Ще є над чим працювати, є позиції, які хотілося б посилити. Тому продовжуватимемо вести селекційну роботу», – каже головний тренер команди.

На третьому зборі у розпорядженні рівнян знову буде повноцінне поле зі штучним покриттям. Команда виконала якісну роботу на другому зборі. Тепер буде зроблено акцент і на тактичних заняттях. Спортсмени чергуватимуть тактичні тренування з техніко-тактичними.

Також «Верес» планує зіграти три спаринги. Суперниками стануть чернівецька «Буковина» та тернопільська «Нива». Для третього спаринг-матчу суперника все-ще шукають.