СЬОГОДНІ: Вівторок, 21.09.2021, 9:17

Муляренко та команда прозвітували про свою діяльність за минулий місяць

На фото село Горбаків - нова амбулаторія поруч нової школи

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко вже традиційно у себе на сторінці в Фейсбуці прозвітував про діяльність своєї команди протягом минулого місяця.

«Лютий – найбільш короткий місяць, хоча я цього зовсім не відчув. Щільність подій, вражень, новин завжди висока, якщо ти працюєш в ОДА. Коротко підсумую, як наша команда провела останніх 28 днів», – зазначив очільник Рівненщини.

✅ Затвердили пріоритетних 19 проектів, які фінансуватиме ДФРР.

✅ Для особливих дітей Радивилівщини відкрили інклюзивний центр. Це 17-й із 33 ІРЦ, що вже працюють у нас в області.

✅ Провели першу робочу зустріч з приводу будівництва професійного 50-ти метрового басейну у складі спорткомплексу на Макарова.

✅ Перша спроба реанімувати і перезавантажити молодіжну раду Рівненщини.

✅ Відбувся вже шостий духовний ранок. Цього разу говорили про відносини церкви і держави.

✅ Провели щорічний захід «Наша спортивна гордість» – 60 спортсменів з інвалідністю та їх тренери отримали відзнаки за досягнення.

✅ Провели колегію ОДА щоб підсумувати роботу районів та міст Рівненщини за весь 2018 рік.

✅ Відвідали Радивилівську ОТГ, яка досягла значних успіхів в тому, щоб бути самодостатньою.

✅ А тим часом в районах, ОТГ, селах завершилися обговорення в форматі Регіональних рад розвитку. Усі думки і побажання почуті. Приступаємо до їх аналізу.

✅ Придбали і особисто передали Андрій Усач обіцяного професійного лука. Переможець «Ігор Нескорених» укомплектованих для нових звершень!

✅ Зібрали за круглим столом в ОДА представників бізнес-асоціацій, лідерів об’єднань підприємців, керівників служб щоб разом розібратись як працюватиме бізнес в умовах скасування мораторію на перевірки.

✅ Провів переговори з керівником програми Світового банку Фон Зао. У фокусі спільних інтересів – амбулаторії, медобладнання та телемедицина.

✅ Мотивуємо кращих! Відзначили нагородами «Лідерів змін» – керівників ОТГ, їх заступників, старост, фінансистів, проектних менеджерів, комунікаторів, які навчились працювати в нових умовах децентралізації.

✅ Розпочинаємо громадське обговорення проекту перспективного плану регіонального розвитку на 2019 – 2021 роки. Підготували візуалізацію, презентували брошуру і продовжуємо закликати всіх до активного обговорення.

✅ З робочим візитом на Рівненщину прибув Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко та його заступник Лев Парцхаладзе.

✅ Офіційно відкрили першу новову амбулаторію в селі Забороль. Одну з 34 за програмою “Допомога поруч”!

✅ Амбулаторія в Заборолі вперше в реальному часі випробувала на ділі телемедицину.

✅ За участі Віце-прем’єр-міністра провели інтенсивну і корисну нараду з усіма причетними до впровадження реформи сільської медицини в області.

✅ Міністр молоді і спорту Ігор Жданов приїхав в Рівне та оглянув на місці хід будівництва спорткомплексу на Макарова. Підтримка такого рівня дуже важлива!

«Отак непомітно, наче на одному диханні, зима перейшла у весну, що розпочалась з візиту в область Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і Міністра освіти й науки Лілії Гриневич. Разом з ними завершили тиждень відкриттям в селі Оржів сучасного, великого, яскравого дитячого садка. Старт є! Ну як, Віталій Ундір, Олександр Корнійчук, Світлана Богатирчук-Кривко, Ігор Тимошенко, Олександр Бірюков, Ірина Михалевич готові братись за нові справи?», – наголосив Олексій Муляренко.