СЬОГОДНІ: Середа, 03.06.2020, 19:23

Голова Рівненської облради Олександр Данильчук здійснив дводенний робочий візит на Березнівщину

15 – 16 лютого голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук з робочим візитом відвідав Березнівський район. Програма перебування очільника облради на Березнівщині була насиченою та продуктивною.

Спершу, Олександр Данильчук взяв участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виводу військ з Афганістану.   Під час тематичного заходу «Проростає гвоздиками пам’ять», що відбувся приміщенні районного будинку дитячої та юнацької творчості очільник облради подякував своїм землякам – березнівчанам учасникам війни в Афганістані, а також вручив Почесну грамоту Рівненської обласної ради воїну-афганцю Юрію Вітковцю. Після цього, разом із іншими учасниками заходу Олександр Данильчук  хвилиною мовчання вшанував пам’ять загиблих під час афганської війни земляків та поклав квіти до Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.

Потому, у приміщенні Березнівської районної ради на Олександра Данильчука чекало близько сотні жителів району на особистий прийом. Більшість людей, прийшли до керівника облради із проханням матеріальної допомоги на лікування, працевлаштування, земельних питань та ін. Усім відвідувачам очільник обласної ради приділив увагу та по мірі можливостей посприяв у вирішенні їх питань. До слова, з 1997 року,  Олександр Данильчук із свого власного фонду сприяє своїм землякам та надає допомогу.

Завітав Олександр Данильчук у цей день і до Бистрицької ЗОШ, яка святкувала 50 років від дня заснування.

«Бистричі – особливе село! Тут народжуються патріоти України. Ще за часі козаччини на цих територіях діяли повстанці. Та прославив цей край засновник УПА “Поліська Січ” Тарас Бульба-Боровець, який тут народився. Сьогодні на цьому заході я відчуваю, які патріоти своєї землі тут живуть. А виховують їх, зокрема й у стінах рідної школи», – голова облради.

Олександр Данильчук побажав бистричанам, аби їхні діти мали можливість здобути якісну освіту та отримати конкурентні знання. А також запевнив, що завдяки освітній реформі, це буде зробити значно легше. Крім того, на ювілей очільник облради подарував навчальному закладу плазмовий телевізор та набори футбольних м’ячів.

Наступного дня, 16 лютого на голову обласної ради чекали у селі Зірне, де відбулося урочисте відкриття першості Березнівського району з греко-римської боротьби. У Зірне Олександр Данильчук теж приїхав не з пустими руками. Привіз набори футбольних м’ячів для місцевої школи, а також вручив спортсменам – учасникам першості із боротьби та їх тренерам грошові премії.