СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 22:59

На Рівненщині ще п’ять громад УПЦ МП сьогодні перейшли до ПЦУ

Сьогодні, 17 лютого рішення про перехід під юрисдикцію Православної церкви України на Рівненщині прийняли ще п’ять релігійних громад УПЦ МП.

Зокрема, в Дубровицькому районі у селі Орв’яниця під час зборів громади Свято-Троїцької парафії таке рішення було прийнято одноголосно. Крім того, в результаті попереднього опитування, за перехід до ПЦУ проголосували 866 жителів села, 6 – проти.

Також, у Костопільському районі перехід із УПЦ МП до ПЦУ підтримала Свято – Петро – Павлівська громада села Постійне Костопільського району.

Одноголосно під час зборів Свято-Різдво-Богородичної громади прийняли рішення про перехід до Православної церкви України і у селі Велика Городниця на Млинівщині.

Лідером з переходу релігійних громад до ПЦУ є Здолбунівський район. Сьогодні там ще дві громади підтримали рішення про перехід із УПЦ МП до Православної церкви України.

Так, у селі Будераж за це рішення під час зборів Свято-Покровської парафії проголосували 89 чоловік, проти-3, утримались-1.

А у селі Коршів на зборах Іоана-Богословської релігійної громади за перехід – 39 голосів, утрималися-4.

Наразі, процес переходу парафій із УПЦ МП під юрисдикцію Православної церкви України на Рівненщині триває і налічує вже близько трьох десятків релігійних громад, що вирішили перейти до української церкви.