СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 16:02

Олексій Муляренко: На Рівненщині триває масштабне будівництво та реконструкція навчальних закладів

9-ть шкіл та 4-и дитячих садочки будують та реконструюють наразі на території Рівненської області. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

За словами очільника Рівненщини окрім самого будівництва також зводять ігрові зони та спортивні майданчики. Гроші на ці об’єкти спрямовує ДФРР. Вони є перехідними, відтак будівництво, що розпочалось торік, успішно продовжиться і в цьому році.

Відтак, активно триває реконструкція будівель Дубровицького НВК. Там влаштовують дах, опорядковують фасад, замінюють вікна, двері, відновлюють систему опалення. Також у Володимирецькому районі «з нуля» будують Озерецьку ЗОШ та Степангородський НВК.

Олексій Муляренко каже, що новий навчальний заклад буде і на Млинівщині, у селі Борбин. Там будівельники вже звели понад тисячу палів, тепер працюватимуть над зведенням фундаменту. Окрім цього, в районі реконструюють будівлю колишньої школи під дитячий ясла-садок.

Разом з тим у Рівненському районі будівельники працюють на декількох об’єктах. У Корнині та Жобрині проводять реконструкцію застарілих аварійних будівель, які звели ще на початку 90-х років. А в Оржеві зводять дитячий садок на 150 місць.

У Старому Селі, що на Рокитнівщині, триває перша черга будівництва місцевого навчального закладу. Також новенька школа споруджується у Цепцевичах Сарненського району.

Дитячі заклади освіти будують у селі Переброди Дубровицього районі, у Новомильську, що на Здолбунівщині, та в Березному.