СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 16:49

На Рівненщині військові готують дітей до гри «Джура-Оборонець»

Сьогодні за участю офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» розпочато заходи військово-патріотичного виховання молоді у школах Млинівсього району Рівненської області. Підтримку надає Український інститут національної пам’яті, який забезпечує всім необхідним.

Метою занять зі старшокласниками є донесення до учнів історії нашої держави, важливості її захисту, ролі Збройних Сил України на сучасному етапі. Впродовж зустрічі діти демонстрували знання визначних подій нашої історії, цікавих сторінок біографій визначних постатей, були напрочуд активними.

Як зазначив, звертаючись до присутніх, начальник відділу цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» полковник Олександр Ковальчук, діти – наше майбутнє, й для того, щоб воно відбулося, військовослужбовці Збройних Сил України протистоять агресору вже п’ятий рік поспіль.

За минулий тиждень подібні заходи проведено в десятьох навчальних закладах Дубенського району та міста Дубно. В подальшому зустрічі проводитимуться в інших районах Рівненщини та областях Західного регіону, що знаходяться у зоні відповідальності військ ОК «Захід».

Інформаційна агенція МОУ (м. Рівне)
Підполковник Віктор Шубец