СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 11:51

Ще три церкви УПЦ МП на Рівненщині сьогодні перейшли до Православної церкви України

У Рівненській області сьогодні, 27 січня, ще три громади УПЦ МП перейшли до Православної церкви України.

Зокрема, у Костопільському району такі рішення ухвалили громади сіл Збуж та Мала Любаша.

80 представників громади Свято-Михайлівського храму села Збуж підтримали дане рішення, проти – 0, утрималися – 2.

440 підписів за приєднання до ПЦУ зібрали у селі Мала Любаша, що становить переважну більшість сільських прихожан. А сьогодні під час зборів громади у місцевому клубі одноголосно підтримали близько 90 представників сімей, що становить близько 500 чоловік, які напередодні проголосували «за» перехід до Православної церкви України Свято-Покровського храму. Проти – 60 чоловік.

Також, сьогодні під час зборів рішення про перехід до ПЦУ ухвалила громада села Копитків у Здолбунівському районі. На парафіяльних зборах були присутні 96 членів парафії, які беруть участь у літургійному житті своєї церкви. Це більше, ніж потрібно для прийняття такого рішення. Рішення було підтримано одноголосно.

Нагадаємо, що станом на сьогодні вже 5-ть громад УПЦ МП на Рівненщині ухвалили рішення про перехід до Православної церкви України. Раніше такі рішення прийняли збори парафіян Хрестовоздвиженського храму села Деражне Костопільського району та релігійної громади Казанської ікони Богоматері, що у селі Урвенна Здолбунівського району.