СЬОГОДНІ: Четвер, 09.12.2021, 15:48

Ймовірність того, що Юлія Тимошенко виконає свої обіцянки, невелика – Сергій Гайдай

В лідері партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко турбує «ліва риторика» в частині впливу держави на заробітну плату, заявив політтехнолог Сергій Гайдай.

В інтерв’ю Радіо НВ він підкреслив, що Тимошенко «забезпечила собі пекло», давши передвиборчі обіцянки, які навряд чи зможе виконати.

«Сьогодні президентська посада і вся українська влада – це «розпечена пательня». Такий вхід був би в українську владу, я [б над ним] писав: «Ласкаво просимо в пекло». Пекло Юлія Тимошенко собі вже забезпечила – вона дала такі обіцянки, які я хотів би, щоб вона виконала, але ймовірність того, що вона це виконає, невелика», – сказав Гайдай.

Гайдай зазначив, що Тимошенко відноситься до лівого політичного спектру – соціал-демократів, – «а Україна за всю свою історію «лівого наїлася».

«Вона, звичайно, соціал-демократ за своїми поглядами. <…> Юлія Тимошенко хоче побудувати державу, де основне населення країни буде любити державу – чесну, справедливу – і залежати від неї. А мені це не подобається», – повідомив політтехнолог.