СЬОГОДНІ: Субота, 04.07.2020, 12:52

У листопаді на Рівненщині легалізували 1276 працівників

У листопаді цього року з метою легалізації заробітної плати та оформлення належним чином трудових відносин головні державні інспектори праці Управління Держпраці у Рівненській області здійснили 80 інспекційних відвідувань.

Під час відвідувань фахівці Управління виявили, що 53 працівники не мали трудових договорів, 20 були допущені до роботи без повідомлення ДФС, 13 виконували роботу на підставі цивільно-правового договору замість трудового.

Також фахівці Управління системно проводять інформаційно-роз’яснювальні заходи серед населення та суб’єктів господарювання, які використовують найману працю.

За даними ДФС про надходження повідомлень про прийняття працівників на роботу:

  • роботодавці, в яких проведено інспекційні відвідування, оформили трудовий договір з 1005 працівниками;
  • роботодавці, в яких було інформаційне відвідування (з метою інформування про вимоги законодавства про працю) оформили трудовий договір з 271 працівником.

Всього було офіційно працевлаштовано 1276 найманих осіб.

Триває співпраця з місцевими органами влади. У листопаді 2018 року до Управління надійшло 12 довідок від районних комісій з питань легалізації заробітної плати. Робочі групи обстежили 111 суб’єктів господарювання області на предмет дотримання законодавства про працю.