СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 11:12

Рівненщина готова у будь-який момент відбити агресію РФ

Зупинити будь-які прояви військової агресії готові на Рівненщині. Про це йшлося сьогодні зранку під час Ради оборони області, у якій взяли участь військові, правоохоронці, силовики та прикордонники.

Головував на засіданні очільник Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

«У переліку областей, де вводиться воєнний стан, Рівненщина відсутня. Але, враховуючи усі події, що відбуваються в нашій країні впродовж останніх 5 років, наша область повинна бути готова до розгортання будь-яких ситуацій. Адже події позавчорашнього дня дали зрозуміти усьому світу, що РФ не приховує агресії та готова до різних дій, у тому числі й до прямого військового вторгнення», – каже Олексій Муляренко.

Представники силових структур доповіли про готовність реалізації заходів, що передбачені постановою Уряду від 22 липня 2015 року № 544 стосовно правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях.

До слова, ще відучора усі силові та правоохоронні органи працюють у посиленому режимі.

За словами в.о. обласного комісара Олександра Лук’янчука у разі необхідності надзвичайно оперативно буде сформовано бригаду територіальної оброни, відбудеться бойове злагодження. Потому бригада приступить до виконання своїх завдань.

Крім того, на Рівненщині наразі проводиться призов громадян на строкову службу. В області та районах затверджені мобілізаційні плани.

За результатами роботи ради, Олексій Муляренко доручив усім службам чітко відпрацювати механізми взаємодії та співпраці, що спрямовані на виконання заходів з територіальної оборони Рівненщини.