СЬОГОДНІ: Неділя, 14.08.2022, 5:47

Фінляндія для рівнян стає ближчою

Директор фінської компанії Nasto-Polar Rakennuspalvelut та власник компанії «Стаффгейт» (Фінляндія) Хейккі Весікалліо, представники ПП «Українська асоціація молодих фермерів»: голова УАМФ Дмитро Мічурін і координатор програм стажування УАМФ Лариса Левківська − відвідали Національний університет водного господарства та природокористування.

Спершу гості зустрілися з проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталією Савіною та обговорили питання співпраці НУВГП та фінської компанії Nasto-Polar Rakennuspalvelut. Окрім того, було підписано договір щодо проходження стажування студентів (галузі: ландшафтний дизайн, лісове господарство та будівництво) і наукового співробітництва з УАМФ та ПП «Стаффгейт».

Згодом відбулася презентація програм стажування у сфері ландшафтного дизайну, будівництва й лісового господарства для студентів 3 – 5 курсів ННІБА та ННІАЗ. Так, студенти очної та заочної форм навчання зі знанням англійської мови на розмовному рівні зможуть пройти стажування від 4 до 18 місяців у різних регіонах Фінляндії в сільському господарстві, ландшафтному будівництві, виробництві залізобетонних конструкцій для житлового та промислового будівництва.