СЬОГОДНІ: Субота, 30.05.2020, 20:23

У Вараші публічно обговорять заходи з підвищення рівня безпеки РАЕС

29 листопада у місті-супутнику Рівненської АЕС Вараш відбудуться публічні обговорення питань реалізації Комплексної зведеної програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій (КзПБ), а також її плану екологічних та соціальних заходів.

Реалізація КзПБ проводиться відповідно до Постанови Кабміну з метою підвищення ядерної безпеки, забезпечення ефективної та надійної роботи енергетичної галузі, доведення безпеки атомних енергоблоків України до рівня, що відповідає міжнародним вимогам з ядерної безпеки та охорони довкілля.

Витрати на виконання заходів КзПБ здійснюються за рахунок власних коштів НАЕК «Енергоатом», а також кредитних коштів ЄБРР та Євратом. Для проектів, що кредитуються ЄБРР, визначені спеціальні Вимоги щодо їх реалізації для ключових аспектів з екологічних та соціальних питань і впливів. Відповідно до цих Вимог Компанія впроваджує План екологічних та соціальних заходів (ПЕСЗ), а також оприлюднює та виконує План залучення зацікавлених сторін впродовж виконання проекту. Дані документи, зведені заходи КзПБ, їх перелік за типами енергоблоків, а також картки кожного заходу залишаються доступними за посиланням: https://goo.gl/UjQxzg

З метою підтримання тривалих конструктивних взаємовідносин з особами як всередині країни, так і за її межами, які зазнають або потенційно можуть зазнати впливу від реалізації КзПБ, та іншими зацікавленими сторонами, НАЕК «Енергоатом» планує провести у містах-супутниках діючих українських АЕС публічні обговорення питань реалізації КзПБ та її ПЕСЗ. У місті Вараш зустріч відбудеться 29 листопада в інформаційному центрі РАЕС «Полісся».