СЬОГОДНІ: Субота, 30.05.2020, 22:10

На Рівненщині стартували вибори до трьох ОТГ

Сьогодні, у понеділок 19 листопада, розпочинається процес висування кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови на перших виборах в об’єднаних територіальних громадах, призначених на 23 грудня, – повідомляє сайт Центральної виборчої комісії.

На Рівненщині вибори відбудуться до трьох об’єднаних територіальних громад: Дядьковицької та Корнинської ОТГ у Рівненському районі та Старосільської ОТГ Рокитнівського району.

“Сьогодні, 19 листопада, відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року, розпочинається процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови на відповідних перших місцевих виборах”, – йдеться в повідомленні ЦВК.

У ЦВК нагадали, що до територіальних виборчих комісій подання документів для реєстрації кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови триватиме до 28 листопада включно.

До 29 листопада включно ТВК прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів.