СЬОГОДНІ: Понеділок, 21.09.2020, 9:59

Партія «БПП «Солідарність» ухвалила рішення про участь у виборах до ОТГ на Рівненщині 23 грудня

З’їзд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», який відбувся сьогодні у Києві ухвалив рішення про участь місцевих організацій партії у перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 23 грудня 2018 року.

В тому числі, і до трьох громад на Рівненщині: Дядьковицької та Корнинської ОТГ Рівненського району і Старосільської Рокитнівського району.

«Реформа децентралізації, яку ініціював Президент Петро Порошенко, – це одна з найважливіших реформ в Україні. Уперше за всю історію незалежності частка місцевих бюджетів у зведеному бюджеті країни перевищила 50 відсотків. Уперше громади отримали не тільки повноваження, а й реальні грошові ресурси для розвитку. Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» є послідовним лідером цієї реформи і в парламенті, і на місцях. Хочу нагадати, що від початку створення ОТГ найбільша кількість голів ОТГ – це кандидати від нашої партії. Це означає, що громадяни активно підтримують цю реформу і обирають наших кандидатів», – заявив керівник Секретаріату Партії, народний депутат України Максим Саврасов.